5 powodów, dla których agenci ubezpieczeniowi wybierają Insly

Sprzedaż ubezpieczeń staje się coraz bardziej konkurencyjna. Na rynku przetrwają tylko fachowcy wyposażeni w wiedzę i najlepsze narzędzia. Już dzisiaj trudno wyobrazić sobie pracę pośrednika bez odpowiedniego systemu CRM dla agentów ubezpieczeniowych oraz porównywarki OC i AC. Funkcję obu tych narzędzi łączy w sobie Insly.

? Kliknij tutaj i wypróbuj Insly za darmo już dzisiaj! 

To nie wszystko, co skrywa w sobie to rozwiązanie. Dowiedz się więcej o najważniejszych zaletach oprogramowania do obsługi ubezpieczeń Insly:

1. Prosty interfejs i intuicyjna obsługa

Wielu agentów ubezpieczeniowych obawia się inwestycji w nowoczesne oprogramowanie ze względu na konieczność nauczenia się obsługi nowego rozwiązania. W przypadku produktów tworzonych na potrzeby konkretnych i wymagających branży (takich jak branża pośrednictwa ubezpieczeniowego) ta bariera często jest trudna do pokonania.

W Insly od początku stawiamy na prostotę i łatwość nawigacji. Wystarczy rzut oka na nasz panel główny. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, by edukować użytkowników i pokazywać jak w najlepszy sposób korzystać z Insly. Dlatego prowadzimy cykliczne szkolenia (w każdy wtorek o godzinie 9:00) oraz aktualizujemy wiadomości w Centrum pomocy, które pomogą stawiać pierwsze kroki, ale również można się z nich dowiedzieć o wszelkich aktualizacjach, usprawnieniach czy poprawkach.

Dołącz do wtorkowego szkolenia

 

2. Niezależny kalkulator OC i AC

Szukasz niezależnej porównywarki OC i AC, która w kilka sekund obliczy składkę ubezpieczenia komunikacyjnego w kilkunastu TU? Twój trud skończony – oto Insly!

Co to znaczy, że Insly jest niezależnym kalkulatorem OC i AC dla agentów ubezpieczeniowych? Przede wszystkim nie jesteśmy związani z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym, czy też multiagencją. Prezentowane składki są dokładnie takie, jakie oferują TU. Nie ma tutaj żadnych prowizji lub ukrytych opłat.

Jesteśmy zatem dobrym partnerem do współpracy. Masz pewność, że jesteśmy zawsze po twojej stronie a Twoje dane oraz dane Twoich klientów, są z nami bezpieczne.

3. Bezpieczeństwo danych osobowych

Od czasu wejścia w życie RODO, ochrona danych osobowych jest jednym z wyzwań dla agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Regulacje prawne, nawet gdy wyjątkowo niepraktyczne, muszą zostać uwzględnione w stosunku do przetwarzanych danych naszych klientów.

Zgodność z przepisami RODO jest jednym z głównych atutów programu dla agentów ubezpieczeniowych Insly. W procesie dostosowania do nowych wymogów prawnych pomaga nam nieustannie radca prawny Tomasz Klemt, wraz ze stworzoną przez nas Koalicją na rzecz zgodności, w skład  której dodatkowo wchodzą Remigiusz Szczechowicz, complinace manager w Insly oraz Jakub Dziedzic, prawnik i certyfikowany Compliance Officer (ACO) JD Compliance.

Ponadto, jako jedyne takie narzędzie, posiadamy certyfikat ISO 27001 (certyfikat określa wymagania dla ustanowienia, wdrożenia, utrzymania i ciągłego doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji), który aktualizujemy co rok przechodząc audyt bezpieczeństwa danych.

4. Profesjonalne wsparcie techniczne

Błądzić jest rzeczą ludzką. Czasem może się zdarzyć, że w codziennej pracy będziesz potrzebować wsparcia ze strony kogoś z większym doświadczeniem w obsłudze Insly. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do jakości wsparcia technicznego dla naszych użytkowników.

Można się z nami porozumieć na trzy sposoby:

  • dedykowany adres e-mail (pomoc@insly.com),
  • czat na żywo (ikona w prawym dolnym rogu)
  • oraz kontakt telefoniczny

Insly posiada wyjątkowe w światowej skali zespoły, które łączą w sobie specjalistyczną wiedzę IT oraz doświadczenie zdobyte na rynku ubezpieczeniowym. Wśród nas są osoby z doświadczeniem zdobytym w trakcie pracy w firmach brokerskich i agencjach ubezpieczeniowych. Dlatego tworzymy efektywne rozwiązania dla realnych problemów.

5. Personalizacja ustawień systemu

Każdy agent ubezpieczeniowy wypracował sobie swój specyficzny styl pracy. Sprzedaje różne produkty, wielu ma także indywidualne ustalenia, jeżeli chodzi o rozliczenia prowizyjne z TU.

W Insly wierzymy, że każdy pośrednik ubezpieczeniowy potrzebuje rozwiązania skrojonego na miarę własnych potrzeb. W końcu najlepsze garnitury to te, które są dopasowane na wymiar przez znakomitego krawca!

Nasz panel ustawień pozwala na korzystanie z Insly podobnie jak w zabawie klockami. Domyślne ustawienia pozwalają cieszyć się wszystkimi korzyściami oferowanymi przez to narzędzie. Dokładnie tak jak stawianie budowli z lego zgodnie z instrukcją.

Prawdziwa frajda zaczyna się jednak w momencie, gdy przystosujemy Insly do specyfiki naszej pracy. Możliwości jest wiele, a nasi specjaliści chętnie w tym pomogą.

 

NIE CZEKAJ I SPRAWDŹ SAM – OKRES PRÓBNY TRWA 14 DNI, BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!