Wywiad z klientem: Insly powinno być nieodłącznym narzędziem dla każdej agencji i agenta ubezpieczeniowego

Z usług programu dla agentów ubezpieczeniowych Insly korzysta już ponad 600 firm w całej Polsce. Za zaufanie i zaangażowanie każdego z nich dziękujemy! Aby poznać ich jeszcze lepiej, postanowiliśmy zadać kilka pytań dotyczących Insly.

Gościem naszego krótkiego wywiadu jest Pani Grażyna Zwolan, która prowadzi swoje Doradztwo Ubezpieczeniowo-Finansowe.


Przeczytaj także: Historia ZZ Brokers: “Skupiamy się na rozwoju biznesu i satysfakcji klientów”

Przeczytaj także: Iwona Wlazło: kalkulator Insly oszczędza czas i zwiększa wiarygodność w oczach klientów


Maciej Biegajewski (Insly): Co spowodowało, że zdecydowała się Pani na korzystanie z Insly?

Grażyna Zwolan (Doradztwo Ubezpieczeniowo-Finansowe): Nasze zainteresowanie programem dla agentów ubezpieczeniowych Insly wynika z rozwoju naszej firmy, a także zmian na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. Przede wszystkim naszym celem było usprawnienie funkcjonowania firmy. Rosnąca w ostatnim czasie sprzedaż polis wymagała od nas wdrożenia nowego rozwiązania, które wsparłoby procesy obsługi klienta.

MB: Która funkcjonalność Insly pomogła w osiągnięciu zamierzonych celów?

GZ: W tym zadaniu pomógł nam szczególnie kalkulator OC i AC Insly. Dzięki tej funkcjonalności znacząco skrócił się czas obliczania składki ubezpieczeniowej. Policzyliśmy, że przed zastosowaniem porównywarki Insly poświęcaliśmy od 10 do nawet 40 minut, by obsłużyć jednego klienta, który chciał kupić polisę komunikacyjną. Teraz cały proces zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Efektem mierzalnym jest niepodważalnie czas w jakim Insly przelicza ofertę, a co za tym - idzie szybkość wykonanej usługi i obsługi klienta.

MB: Czy jako użytkowniczka Insly czuję pani satysfakcję korzystając z tego narzędzia?

GZ: Jestem bardzo zadowolona, że mam możliwość korzystania z kalkulatora Insly, który uważam w dzisiejszych czasach powinien być nieodłącznym narzędziem dla każdej agencji i agenta ubezpieczeniowego.


Insly - oprogramowanie dla agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Insly to niezależny dostawca innowacyjnych rozwiązań IT, które służą do zarządzania sprzedażą i obsługą ubezpieczeń. Oznacza to, że nie jesteśmy związani z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym, multiagencją czy firmą brokerską.

Dzięki temu jesteśmy dobrym partnerem do współpracy. Projektujemy rozwiązania szyte na miarę pośredników ubezpieczeniowych, które pomagają łatwiej i szybciej kalkulować składki oraz w prosty sposób zarządzać polisami, klientami, zespołami.
Nie doliczamy żadnych prowizji do kalkulowanych składek. Nasz model biznesowy jest prosty i przejrzysty.

More reading from

Historie naszych klientów Nowości - produkt Insly