Wielu agentów potrzebuje dobrego oprogramowania – wywiad z Piotrem Bartosem w Gazecie Ubezpieczeniowej

Piotr Bartos Insly wywiad Gazeta Ubezpieczeniowa

Jak duże znaczenie ma technologia w pracy pośredników ubezpieczeniowych i dlaczego globalne rozwiązania muszą uwzględniać lokalne potrzeby branży ubezpieczeń? Odpowiedzi na te i kilka innych pytań  na łamach Gazety Ubezpieczeniowej udzielił Piotr Bartos, odpowiadający za rozwój programu dla agencji ubezpieczeniowych Insly w Polsce. Podczas rozmowy nie zabrakło także pytania o zbliżające się zmiany prawne wynikające z dyrektywy IDD.

Technologia nie jest celem samym w sobie. Nie zawsze trzeba biegać za każdym nowym trendem. Widzimy jednak, że pośrednicy są narażeni na wiele stresów ze względu na brak czasu. – zauważył Piotr Bartos w rozmowie z Aleksandrą Wysocką. Country Manager Insly w Polsce podzielił się z czytelnikami swoimi obserwacjami związanymi z realiami pracy pośredników ubezpieczeniowych w dobie dynamicznie rozwijającej się technologii.

Program dla agencji ubezpieczeniowych pomoże dostosować się do nowych regulacji prawnych

Ciekawość redaktorki skupiła się także na szeroko komentowanej dyrektywie IDD. Zapytany o komentarz w tej sprawie, Piotr Bartos podkreślił rolę przejrzystości i konieczności przechowywania całego procesu pośrednictwa ubezpieczeniowego w bezpieczny i trwały sposób. – Mamy bardzo dobre rozwiązania, aby upewnić się, że nawet w przypadku konieczności ujawnienia klientowi prowizji, pośrednik może kontynuować swoją działalność tak samo jak poprzednio – przekonuje.

Więcej na temat potrzeb pośredników ubezpieczeń i dostępnych rozwiązań usprawniających ich pracę przeczytasz w wywiadzie opublikowanym na stronie internetowej Gazety Ubezpieczeniowej.

Kliknij tutaj, aby wypróbować Insly za darmo, przez 14 dni.

 

Podobne wpisy