Więcej niż tylko terminal do płatności za polisy

Oszczędź koszty i czas na rozliczenia z ubezpieczycielami

InslyPay to aplikacja połączona z terminalem płatniczym, która umożliwia przyjmowanie płatności za polisy na konto agenta lub bezpośrednio do towarzystwa ubezpieczeń w bardzo prosty sposób. Obsługuje wszystkie rodzaje polis ubezpieczeniowych.

Funkcjonalność, czyli jak działa InslyPay

InslyPay to ultra proste rozwiązanie. W systemie ubezpieczyciela (niebawem również w INSLY) do polisy generuje się kod QR. Zeskanowanie kodu powoduje przeniesienie niezbędnych danych polisy do połączonego terminala płatniczego. To wystarczy by przyjąć płatność unikając błędów przy wpisywaniu danych do terminala.

Uniwersalne zastosowanie

Aplikacja InslyPay obsługuje wszystkie rodzaje kart płatniczych. Dzięki zastosowaniu płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay możliwa jest obsługa sprzedaży zdalnej. InslyPay może być wykorzystane do przyjmowania płatności za wszystkie rodzaje polis oraz kolejnych rat, zarówno w biurze jak i podczas wizyty u klienta.

Pełna kontrola płatności

W aplikacji InslyPay zapisane są wszystkie płatności dokonane za jej pośrednictwem. Dzięki temu agent może na bieżąco śledzić status wszystkich dokonanych transakcji płatniczych.

Oszczędność czasu

W przypadku płatności zintegrowanych składka wędruje bezpośrednio do Towarzystwa Ubezpieczeń, w którym zawarta została polisa. Dzięki temu agent nie musi dokonywać żadnych dodatkowych rozliczeń z TU.

Niższe koszty

Wszystkie transakcje płatnicze z towarzystwami ubezpieczeń, które są zintegrowane z InslyPay są darmowe. Opłatę transakcyjną w tym przypadku pokrywa firma ubezpieczeniowa.

Program Polska Bezgotówkowa

Agenci, którzy do tej pory nie posiadali terminala płatniczego mogą skorzystać z programu Polska bezgotówkowa, w ramach którego przez rok terminal i płatności są za darmo.

Poznaj nasze pakiety

InslyPay

40 zł/mies. + VAT

za terminal

Promocja na start
Terminal 20 zł/mies. + VAT
na pierwsze 3 miesiące

dodatkowo:

  • 0,75% kwoty transakcyjnej – płatność kartą
  • 0% kwoty transakcyjnej – płatność kartą za polisy od zintegrowanych z InslyPay TU*
  • 0,41% kwoty transakcyjnej + 0,10 gr – płatność BLIK

*Z InslyPay zintegrowane obecnie są: Balcia, Compensa, Generali, Interrisk, Link4, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, TUZ Ubezpieczenia, Wiener