Więcej niż tylko terminal do płatności za polisy

Oszczędź koszty i czas na rozliczenia z ubezpieczycielami

InslyPay to aplikacja połączona z terminalem płatniczym, która umożliwia przyjmowanie płatności za polisy na konto agenta lub bezpośrednio do towarzystwa ubezpieczeń w bardzo prosty sposób. Obsługuje wszystkie rodzaje polis ubezpieczeniowych.

Program Polska Bezgotówkowa

Agenci, którzy do tej pory nie posiadali terminala płatniczego mogą skorzystać z programu Polska bezgotówkowa, w ramach którego przez rok terminal i płatności są za darmo.

Funkcjonalność, czyli jak działa InslyPay

InslyPay to ultra proste rozwiązanie. W systemie ubezpieczyciela (niebawem również w INSLY) do polisy generuje się kod QR. Zeskanowanie kodu powoduje przeniesienie niezbędnych danych polisy do połączonego terminala płatniczego. To wystarczy by przyjąć płatność unikając błędów przy wpisywaniu danych do terminala.

Uniwersalne zastosowanie

Aplikacja InslyPay obsługuje wszystkie rodzaje kart płatniczych. Dzięki zastosowaniu płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay możliwa jest obsługa sprzedaży zdalnej. InslyPay może być wykorzystane do przyjmowania płatności za wszystkie rodzaje polis oraz kolejnych rat, zarówno w biurze jak i podczas wizyty u klienta.

Pełna kontrola płatności

W aplikacji InslyPay zapisane są wszystkie płatności dokonane za jej pośrednictwem. Dzięki temu agent może na bieżąco śledzić status wszystkich dokonanych transakcji płatniczych.

Oszczędność czasu

W przypadku płatności zintegrowanych składka wędruje bezpośrednio do Towarzystwa Ubezpieczeń, w którym zawarta została polisa. Dzięki temu agent nie musi dokonywać żadnych dodatkowych rozliczeń z TU.

Niższe koszty

Wszystkie transakcje płatnicze z towarzystwami ubezpieczeń, które są zintegrowane z InslyPay są darmowe. Opłatę transakcyjną w tym przypadku pokrywa firma ubezpieczeniowa.

Poznaj nasze pakiety

InslyPay Polska bezgotówkowa

0 zł

za terminal

dodatkowo

  • 0% kwoty transakcyjnej – płatność kartą do 100 tyś. Obrotu

InslyPay

40 zł/miec. + VAT

za terminal

dodatkowo

  • 0,75% kwoty transakcyjnej – płatność kartą
  • 0% kwoty transakcyjnej – płatność kartą za polisy od zintegrowanych z InslyPay TU*
  • 0,41% kwoty transakcyjnej + 0,10 gr – płatność BLIK

InslyPay + CRM Insly

40 zł/miec. + VAT

dodatkowo

  • 0,75% kwoty transakcyjnej – płatność kartą
  • 0% kwoty transakcyjnej – płatność kartą za polisy od zintegrowanych z InslyPay TU*
  • 0,41% kwoty transakcyjnej + 0,10 gr – płatność BLIK

*Z InslyPay zintegrowane obecnie są: Balcia, Compensa, Generali, Interrisk, Link4, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, TUZ Ubezpieczenia, Wiener

Aby zamówić terminal, kliknij „Zamów kontakt”, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Terminal płatniczy może zamówić każdy, kto posiada zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Terminal płatniczy może zamówić każdy, kto posiada zarejestrowaną działalność gospodarczą

Aby sparować terminal, skorzystaj z instrukcji dostępnej w naszym Centrum Pomocy.

Jeśli aplikacja nie działa poprawnie lub występują problemy z parowaniem terminala z aplikacją, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta InslyPay:

W przypadku nieprawidłowego działania terminala (np. problemów z jego uruchomieniem), prosimy o kontakt z działem technicznym Fiserv:

Jakie płatności obsługuje terminal od InslyPay?

Terminal InslyPay obsługuje wszystkie dostępne w sprzedaży rodzaje polis majątkowych i życiowych.

W InslyPay płatności docierają na konto adresata kolejnego dnia roboczego po zaksięgowaniu. W praktyce oznacza to, że składka za polisę jest widoczna na koncie Agenta (płatności niezintegrowane) lub Towarzystwa Ubezpieczeń (płatności zintegrowane) maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od dokonania płatności.

Surfuj z nami po cyfrowych falach. Bezpiecznie i łatwo.