Funkcjonalny program CRM dla brokera ubezpieczeniowego

Bez wdrażania i konfiguracji — zarejestruj się i zacznij pracować

Obsługa klientów w programie dla brokera ubezpieczeniowego

Insly jest aplikacją internetową, dostępną w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz się martwić o hosting, kopie zapasowe czy inne koszty związane z zarządzaniem oprogramowaniem.

Informacje o klientach i polisach dostępne z każdego miejsca

Pracuj, gdzie chcesz. Masz pod ręką, w jednym miejscu, bazę wiedzy o Twoich klientach – ich polisy, roszczenia, faktury i wszystkie inne informacje, które są ważne dla Waszej relacji. Uporządkuj wszystko dzięki łatwemu w użyciu i bezpiecznemu przechowywaniu dokumentów i danych w chmurze. Stwórz listę rzeczy do zrobienia i odzyskaj swój czas.

Roszczenia

Prosto i elastycznie: rejestruj wszelkie szczegóły dotyczące zdarzenia, roszczenia, aktualizuj statusy i płatności, przesyłaj dokumenty.

Raportowanie prowizji i sprzedaży

Wygeneruj raport za pomocą jednego kliknięcia, aby zobaczyć, jak wygląda kwestia przypisanych i opłaconych składek oraz prowizji.

CRM Insly dla brokera ubezpieczeniowego – Cennik

Ceny są ustalane indywidualnie

w zależności od liczby użytkowników

Ceny są w pełni oparte na subskrypcji — możesz rozpocząć i zakończyć pracę z kontem w dowolnym momencie oraz powiększać i zmniejszać swój zespół użytkowników w zależności od potrzeb.

Zaimportujemy bazę danych klientów i polis do systemu Insly z innego systemu CRM dla brokerów ubezpieczeniowych lub z różnych plików.

Insly, jako wszechstronne oprogramowanie dla brokerów ubezpieczeniowych, automatycznie wysyła wiadomości SMS do twoich klientów, przypominając o nadchodzącym końcu ważności polisy, konieczności dokonania płatności, istniejących zaległościach finansowych lub składając życzenia urodzinowe.

Insly wysyła przypomnienia o odnowieniach polis zarówno wewnątrz aplikacji, jak i bezpośrednio do klienta za pośrednictwem SMS oraz e-mail.

Możesz dodawać polisy i klientów manualnie lub automatycznie, korzystając z funkcji importu z pliku PDF polisy.

Funkcja lejka sprzedażowego umożliwia zarządzanie procesami pracy z klientem zdalnie obsługiwanym w oprogramowaniu dla brokera ubezpieczeniowego.

Funkcja APK w Insly umożliwia realizację przeglądu pojazdu i jego zatwierdzenie, po czym dokument można wydrukować do podpisania przez klienta lub wysłać do zdalnego zatwierdzenia na adres e-mail klienta.

W każdym momencie, możesz bez problemu pobrać dane z naszego narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych

Możesz dodać dowolną liczbę użytkowników, bez przeszkód

Tak, masz możliwość indywidualnego przyznawania uprawnień dla każdego użytkownika według własnego uznania.

Tak, masz możliwość robienia tego w każdym wybranym przez siebie momencie.

Tak, masz możliwość tworzenia zestawień danych niezbędnych do sporządzenia rocznego raportu dla Komisji Nadzoru Finansowego w CRM przeznaczonym dla brokera.

Insly jest między innymi programem dla brokera ubezpieczeniowego.

Program Insly dla brokera ubezpieczeniowego jest dostępny na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu, takich jak komputery, tablety i smartfony.

Surfuj z nami po cyfrowych falach. Bezpiecznie i łatwo.