TUZ Ubezpieczenia zintegrowane z Insly

Witajcie!

Bardzo miło jest nam poinformować o integracji z kolejnym towarzystwem ubezpieczeniowym. Od dzisiaj użytkownicy kalkulatora Insly mogą obliczać składki w TUZ Ubezpieczenia. To 16-sty zakład ubezpieczeń, z którym zintegrowany jest nasz program dla agentów ubezpieczeniowych.

Szybka kalkulacja składki, łatwe monitorowanie sprzedaży i sprawne zarządzanie relacjami z klientami – to podstawowe korzyści z integracji TUZ Ubezpieczenia z platformą technologiczną Insly.

– Ponad dwa tysiące agentów będzie mogło korzystać z naszej technologii dzięki współpracy z TUZ Ubezpieczenia. Integracja TUZ z platformą Insly została zakończona pełnym sukcesem. Bardzo się z tego cieszymy – mówi Piotr Bartos, dyrektor generalny Insly w Polsce.

– Wybraliśmy Insly, bo ta platforma to duże udogodnienie dla naszych agentów i w rezultacie również klientów, a także kolejny krok na drodze technologicznego rozwoju naszej firmy – komentuje Piotr Zadrożny, prezes TUZ Ubezpieczenia.

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AutoCasco marki TUZ Ubezpieczenia jest już dostępna w prostym, bezpiecznym i dostosowanym do wymogów RODO i IDD narzędziu informatycznym Insly, które służy do:
· szybkiej kalkulacji składki równocześnie TUZ Ubezpieczenia i innych towarzystw dzięki połączeniu z naszymi webserwisami,
· wystawiania polis i bieżącego monitorowania sprzedaży,
· zarządzania relacjami z klientami.

– Oczywiście ważne jest to, że rośniemy w Polsce, ale skala, którą teraz zwiększamy do 10 tys. użytkowników, wzmacnia w nas przekonanie, że model biznesowy Insly sprawdza się w Polsce, że jesteśmy potrzebni zarówno pośrednikom, jak i ubezpieczycielom. Obecny kryzys pokazuje to chyba dobitniej niż kiedykolwiek. Digitalizacja działalności nie jest już bowiem tylko motorem wzrostu, ale warunkiem koniecznym do budowania odporności biznesu na przyszłe kryzysy. Nasza technologia może być właśnie taką tarczą – mówi dyrektor Piotr Bartos.

O naszej integracji przeczytasz również na stronie TUZ Ubezpieczenia oraz na stronie Gazety Ubezpieczeniowej oraz naszych profilach LinkedInn

More reading from

Nowości - produkt Insly