WEBINAR: Umowa agencyjna w praktyce

W najbliższy piątek (4.10.2019) zapraszamy na bezpłatny webinar z radcą prawnym Tomaszem Klemtem, który dotyczyć będzie najważniejszych aspektów związanych z podpisywaniem umów agencyjnych.

Piątkowy webinar jest częścią pilotażowego projektu bezpłatnych konsultacji prawnych dla użytkowników programu dla agentów i brokerów ubezpieczeniowych Insly.

Podczas prezentacji radca prawny opowie m.in.:

  • Jaka jest specyfika umowy agencyjnej,
  • Jakie są prawa i obowiązki agenta,
  • Jakie są prawa i obowiązki ubezpieczyciela,
  • OFWCA w umowie agencyjnej,
  • Postanowienia umowy na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Po prezentacji będzie czas na pytania od publiczności.

BEZPŁATNY WEBINAR: UMOWA AGENCYJNA W PRAKTYCE

? Piątek, 04.10.2019

⏰ 13:00

Czas trwania: ok. 45 minut


PROWADZĄCY

Tomasz Klemt RODO

TOMASZ KLEMT

Radca prawny z wieloletnim stażem w branży ubezpieczeniowej. Doświadczenie zdobywał m.in. w Departamencie Licencji Ubezpieczeniowych Komisji Nadzoru Finansowego, Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym, oraz najlepszych warszawskich kancelariach ubezpieczeniowych.

W zakładzie ubezpieczeń pełnił funkcję kluczową (wymagającą zgłoszenia do KNF) w zakresie zgodności z prawem (Chief Compliance Officer – CCO), pełnił również funkcję koordynatora współpracy z Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym.

Stypendysta i laureat programów krajowych i zagranicznych, m.in. Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacji im. Konrada Adenauera, Uniwersytetu Fryderyka Wilhelma w Bonn.


Insly kalkulator OC i AC dla agentów ubezpieczeniowych system CRM