Centrum pomocy Insly w języku polskim

Z przyjemnością informujemy, że dostępne online jest już Centrum Pomocy Insly. Materiały zgromadzone na tym portalu przygotowane są w całości w języku polskim.

Użytkownicy programu dla agentów i brokerów ubezpieczeniowych Insly mogą z łatwością i samodzielnie skonfigurować swój system i przystąpić do pracy. Artykuły zostały zgromadzone w 4 kategorie (Ustawienia podstawowe, zarządzanie kontem i użytkownikami, fakturowanie, raty i płatności oraz pozostałe pytania i odpowiedzi), co pomaga w nawigacji. Zagadnienia uzupełnione są przez zrzuty ekranu oraz filmy video. Dzięki temu obsługa programu ubezpieczeniowego Insly jest łatwa i przyjemna.

Dodatkowo nasz zespół wsparcia technicznego jest dla Państwa dostępny i chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.

[button style="green" float="center" margin="10" size="large" link="https://pomoc.insly.com/" target="https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/"]ODWIEDŹ CENTRUM POMOCY INSLY

[button style="green" float="center" margin="10" size="large" link="https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/" target="https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/"]ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ UBEZPIECZEŃ NAWET 0 62% DZIĘKI INSLY

More reading from

Nowości - produkt Insly