Insly wprowadza automatyczne porównanie ofert komunikacyjnych


Polscy multiagenci muszą zmienić sposób sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Po pierwsze Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie pośrednictwa ubezpieczeniowego, zamierza postawić nowe wymagania względem multiagentów. Po drugie zawód stanie się bardziej zajadły, a agenci będą musieli stać się bardziej efektywni – spędzając mniej czasu przy każdym kliencie, jednocześnie dostarczając lepszą jakość usług. Paradoksalnie duża liczba multiagentów w Polsce jest wyjątkiem na świecie. Zapewniam, że spora część opuści biznes.

Program dla agencji ubezpieczeniowej Insly umożliwia automatyczne porównanie ofert komunikacyjnych

Aby pozostać w czołówce, multiagenci potrzebują wiodących w przemyśle narzędzi do swojej dyspozycji. Tutaj pojawia się program dla agencji ubezpieczeniowej Insly, oferując pomoc. Jesteśmy pierwszą niezależną (niepowiązaną z żadną siecią) firmą oferującą pośrednikom ubezpieczeniowym automatyczną kalkulację ofert komunikacyjnych.
Dobry agent, który dostarcza doskonałą wartość dla swoich klientów, musi być pewien że prezentuje właściwe wybory z kilku zakładów ubezpieczeniowych. Również niedługo, przedstawienie ofert z kilku zakładów ubezpieczeniowych będzie wymagane ze względów prawnych. Jak wszyscy wiemy z doświadczenia, może to zająć więcej niż 20 minut aby zebrać wszystkie zapytania dla jednej oferty komunikacyjnej; nie wszyscy klienci decydują się również na zakup. Określa to pewne bariery, ile klientów dziennie można obsłużyć, dzień ma tylko 24 godziny.
Przestań tracić czas na porównywanie cen ręcznie. Zacznij zwiększać obroty swojej działalności i poziom obsługi, oferowanej klientom. Dzięki Insly, porównasz oferty komunikacyjne w jednym miejscu, uzyskasz dobrze prezentujące się i wyglądające oferty razem z cenami oraz warunkami porównanymi z kilku zakładów ubezpieczeniowych, w kilka sekund za pomocą jednego kliknięcia. Tym samym będziesz gotowy pokonać konkurencję, oraz będziesz gotów na nowe Europejskie zmiany prawne względem multiagentów.

Kliknij tutaj, aby wypróbować Insly za darmo, przez 14 dni.

More reading from

Innowacje w ubezpieczeniach Nowości - produkt Insly