Kalkulacja OC i AC dla samochodów ciężarowych i dostawczych jest już dostępna w Insly

Osobówka, terenowy, dostawczak czy ciężarowy? W kalkulatorze OC i AC Insly możesz obliczyć i wystawić polisy dla pojazdów ciężarowych i dostawczych! To oznacza, że jest to obecnie najbardziej zaawansowane narzędzie do sprzedaży ubezpieczeń na rynku.

Insly odpowiedziało tym samym na potrzeby zgłaszane przez agentów. Pośrednicy ubezpieczeniowi zgłaszali prośby o rozszerzenie narzędzia o samochody ciężarowe oraz możliwość kalkulacji składki jako firmy (spółki i jednoosobowe działalności gospodarcze). 

Zobacz, jak wygląda kalkulacja OC i AC w Insly

Kalkulator OC i AC Insly samochody ciężarowe

Co ważne, cała praca na narzędziu odbywa się w ramach własnych umów agencyjnych. Insly nie jest zatem pośrednikiem ubezpieczeniowym, a profesjonalną i niezależną firmą informatyczną. Insly już od kilku lat oferuje za stałą i niewielką miesięczną opłatę każdej multiagencji narzędzie, które było do tej pory w zasięgu tylko największych ogólnopolskich agencji sieciowych.

Wystarczy wypełnić odpowiednimi danymi jeden formularz i w 3 sekundy otrzymamy kalkulację nawet 14 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Co więcej, użytkownicy mogą wystawić polisę bezpośrednio w programie Insly.

Koniec z ciągłym logowaniem się do portali Towarzystw Ubezpieczeniowych, by obliczyć składkę OC i AC! 

Insly system CRM i kalkulator OC i AC dla agentów ubezpieczeniowych

 

More reading from

Nowości - produkt Insly