[WEBINAR] Adam Kubicki: Jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy w multiagencji?

Wielu dyrektorów i menedżerów multiagencji ubezpieczeniowych zadaje sobie pytanie w jaki sposób przyciągnąć do swojej firmy i zrekrutować prawdziwe talenty. To zadanie nie jest proste. 

Nie oznacza to jednak, że jest to zadanie niemożliwe do wykonania. Warto jednak poważnie zastanowić się nad tym, co zmienić, by praca w naszej multiagencji była postrzegana przez kandydatów jako atrakcyjna?

Już w piątek solidną dawką wiedzy w tym zakresie podzieli się z nami Adam Kubicki. Będzie on gościem naszego webinarium, podczas którego zdiagnozujemy trudności i przedstawimy rozwiązania.

Tematem szkolenia online będzie:

Jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy w multiagencji?

📅 Piątek, 08.11.2019

⏰ 13:00

Czas trwania: ok. 60 minut


PROWADZĄCY

Adam Kubicki ubezpieczenia szkolenia

ADAM KUBICKI

Adam Kubicki to ekspert, który od 1995 roku działa na rynku ubezpieczeniowym. Dzisiaj efekty swojej wieloletniej pracy w branży ubezpieczeniowej i finansowej oraz zdobyte w ten sposób doświadczenie stara się przekazywać innym firmom i pomaga im w zwiększeniu efektywności struktur sprzedażowych. 

Jak sam twierdzi, w trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczył wielu projektach zakończonych sukcesem, ale również w tych, które nie przyniosły oczekiwanych zmian. Dzięki temu dziś jest w stanie wskazać nie tylko co należy robić, by było lepiej, ale także czego zdecydowanie nie robić.

Adam Kubicki do tej pory pomógł już 186 firmom i przeprowadził 12500 godzin szkoleń i konsultacji.More reading from

Innowacje w ubezpieczeniach Nowości - produkt Insly