Wybierz kraj

Iwona Wlazło: kalkulator Insly oszczędza czas i zwiększa wiarygodność w oczach klientów

System Insly to prawdziwe centrum dowodzenia dla agentów ubezpieczeniowych. Nasze rozwiązanie umożliwia zarządzanie relacjami z klientami (moduł CRM), zarządzanie polisą i procesem sprzedaży, a także posiada swój własny kalkulator składek ubezpieczeń komunikacyjnych.

Kalkulator OC i AC Insly cieszy się popularnością wśród agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Oprócz obliczania wysokości składek i porównania z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki tej funkcjonalności pośrednicy ubezpieczeniowi mają możliwość wystawienia polisy bezpośrednio w systemie Insly.

[button style="green" float="center" margin="10" size="large" link="https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/" target="https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/"]ZAOSZCZĘDŹ NAWET DO 2H/DZIENNIE Z INSLY

O opinię na temat tej funkcjonalności poprosiliśmy panią Iwonę Wlazło, która korzysta z naszego rozwiązania w swoim Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.

- Największą zaletą kalkulatora jest możliwość wykonania jednocześnie kilku kalkulacji. To dla mnie duża wartość, która oznacza oszczędność czasu - ocenia pani Iwona Wlazło. - Co prawda nie mierzyłam tego jeszcze, ale bez dwóch zdań system pozwala zaoszczędzić czas.

Choć zysk w postaci cennych godzin rzuca się w oczy w pierwszej kolejności, to okazuje się, że ważnym elementem jest również wzrost wiarygodności w oczach klientów.

- Z całą pewnością mogę stwierdzić, że korzystanie z kalkulatora Insly przyspieszyło moją pracę. Do ważnych cech dodałabym jeszcze zwiększenie transparentności. Kalkulator Insly pozwala przejrzyście pokazać klientowi proces i rezultat kalkulacji składek - wyjaśnia p. Iwona Wlazło.

Kalkulator komunikacyjny OC AC Insly

- System oceniam dobrze i czekam na kolejne usprawnienia, na przykład obliczanie składki dla samochodów ciężarowych - dodaje.

Warto podkreślić, że Insly to niezależny dostawca rozwiązań IT dla agentów ubezpieczeniowych, a co za tym idzie wyliczone składki nie są obarczone prowizją i innymi dodatkowymi kosztami. Wycena jest zatem dokładnie taka sama, jak w programach udostępnionych przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

[button style="green" float="center" margin="10" size="large" link="https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/" target="https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/"]ZOBACZ PREZENTACJĘ KALKULATORA OC/AC INSLY

More reading from

Historie naszych klientów Innowacje w ubezpieczeniach