Skaner kodów AZTEC w nowej aplikacji mobilnej Insly!

Masz dość przepisywania danych z dowodu rejestracyjnego klienta przy wystawianiu polisy OC/AC? Witaj w klubie 🙂

Bardzo męczył nas fakt, że użytkownicy naszego systemu muszą ręcznie uzupełniać formularz danych w systemie Insly. Come on!  Żyjemy w erze, gdzie planujemy skolonizować Marsa, a sztuczna inteligencja nie jest elementem scenariusza filmów sci-fi tylko prawdopodobną ścieżką rozwoju naszego społeczeństwa.

Skaner kodów AZTEC w Insly

W związku z tym stworzyliśmy rozwiązanie tego problemu. Od dzisiaj użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android mogą korzystać z aplikacji mobilnej Insly, która wyposażona jest w skaner kodów AZTEC.

Czym jest kod AZTEC?

Kod Aztec widniejący na dowodzie rejestracyjnym został wprowadzony wraz z nowym wzorem dowodu w 2004 r. Są w nim zakodowane wszystkie dane z tego dokumentu. Wystarczy je tylko zeskanować. Z tego rozwiązania korzystają służby porządkowe, zdobywa także coraz większą popularność wśród agentów ubezpieczeniowych.

Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem Insly to wypróbuj nasz program dla agentów ubezpieczeniowych i ciesz się nową funkcjonalnością!

[button style=”green” float=”center” margin=”10″ size=”large” link=”https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/” target=”https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/”]ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO W INSLY[/button]