Insly pozyskało 1 milion euro na dalszy rozwój

Program dla agencji ubezpieczeniowej

W Insly, najlepszy program dla agencji ubezpieczeniowej i brokerów ubezpieczeniowych typu SaaS, zainwestowano €1M.
Insly – to spółka technologiczna, która powstała półtora roku temu. Inwestycja 950 000 EUR została uzyskana od prywatnych inwestorów z Wielkiej Brytanii, USA, Estonii, Szwajcarii i Niemiec .
Insly jest jedynym globalnym rozwiązaniem SaaS dla brokerów i agentów ubezpieczeniowych. Konfigurowalny program dla agencji ubezpieczeniowej w chmurze pomaga zarządzać klientami, polisami, produktami oraz płatnościami. Ponadto oferuje łatwe zarządzanie sprzedażą zarówno dla klienta, jak i sprzedawcy.
Inwestycja będzie wykorzystana głównie do wzmocnienia zespołu i rozwoju firmy. Dodatkowo jej zadaniem będzie nakreślenie nowych, potencjalnych rynków tak, aby program dla agentów i brokerów jeszcze bardziej odpowiadał rosnącym potrzebom pośredników ubezpieczeniowych.
„Najważniejszym dla nas osiągnięciem jest zaistnienie na londyńskim rynku. Naszemu zespołowi sprzedaży udało się przekonać  do systemu opartego na chmurze najbardziej konserwatywnych klientów –brokerów ubezpieczeniowych w Londynie . Ich codzienna praca polegała głównie na zaufaniu. Teraz wielu z nich zdecydowało się przenieść swój biznes do programu informatycznego dla brokerów opartego na chmurze, co okazało się naprawdę słuszną dla nich decyzją. Jest to ogromne osiągnięcie dla naszego zespołu sprzedaży, jak również wyróżnienie dla programistów zajmujących się rozwojem naszego narzędzia” –Risto Rossar, CEO i założyciel Insly.
Insly obecnie zatrudnia 30 pracowników w biurach w Londynie, Tallinie, Mińsku, Warszawie i Wilnie. Przychody spółki w 2015 roku osiągnęły 870 000 euro. Liczba ta szybko wzrasta. Przewidywany przychód na 2016 rok to co najmniej 1,6 mln EUR.
Specjalnie dla polskich pośredników program dla agencji ubezpieczeniowych wzbogacony został o kalkulator OC. Pomysłodawcy dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu ubezpieczeń stworzyli funkcjonalną porównywarkę dla agentów ubezpieczeniowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu polisy dla wielu zakładów ubezpieczeń mogą być bezpośrednio wystawiane w Insly.
W przypadku chęci sprawdzenia możliwości naszego programu prosimy o kontakt: biuro@insly.com.