AXA dostępna na platformie Insly!

AXA zakończyła integrację z platformą technologiczną Insly. Za jej pośrednictwem agenci mogą dokonywać bezpośrednich kwotacji ubezpieczeń komunikacyjnych OC i autocasco, wystawiać polisy, na bieżąco monitorować sprzedaż oraz zarządzać relacjami z klientami. To siedemnaste towarzystwo zintegrowane z Insly i istotny partner – pod względem przypisu składki z OC ppm, AXA jest czwartym największym graczem na rynku.

 

„Liczymy na to, że współpraca z Insly pomoże nam zwiększyć skalę współpracy z agentami. Integracja z platformą otwiera nam możliwość zaprezentowania się agencjom ubezpieczeniowym, które do tej pory nie pracowały z nami aktywnie. Chcemy je do siebie przekonać i budować z nimi efektywne relacje biznesowe – mówi Adam Moczydłowski, dyrektor zarządzający tradycyjnymi kanałami sprzedaży w AXA.

 

Insly jest firmą technologiczną i chce poprzez swoje rozwiązanie i partnerstwa strategiczne, np. ostatnio nawiązane z firmą SMS API, wspierać ubezpieczycieli i agentów w rozwoju ich biznesu.

 

„Obecność na platformie Insly jest dla każdego ubezpieczyciela gwarancją, że jego oferta będzie zawsze przeliczona i agent tę ofertę zaprezentuje swojemu klientowi. Konkurencja między towarzystwami zyskuje więc dzięki nam inny wymiar. Oczywiście cena jest zwykle najwyższym kryterium wyboru, szczególnie przy OC, ale przez możliwość szybkiej kwotacji we wszystkich zakładach od razu, otwiera się przestrzeń na rozmowę o dodatkowych potrzebach ubezpieczeniowych, zaprezentowania również innych ubezpieczeń – mówi Piotr Bartos, dyrektor Insly na Polskę.

 

Dzięki nawiązanej współpracy urośnie również skala działalności Insly. Technologia będzie udostępniona prawie tysiącowi agentów, którzy współpracują z AXA, więc liczba użytkowników platformy przekroczy 11 tysięcy.

 

Celem Insly jest dostarczanie usług technologicznych dla średnich i małych multiagencji, średnich i małych kancelarii brokerskich, ubezpieczycieli obecnych na rynku polskim i ubezpieczycieli, którzy chcą wejść i szybko osiągnąć skalę na polskim rynku. Głównym produktem Insly jest program informatyczny, który, dzięki digitalizacji procesów i gromadzeniu danych, umożliwia albo usprawnia zarządzanie pełnym procesem sprzedaży polis (moduł do kwotacji i wystawiania polis) oraz obsługą klientów (moduł CRM). W ten sposób podnosi efektywność procesów, rentowność sprzedaży, obniża koszty zwiększania skali działalności (większej sieci czy większej palety produktów), a w efekcie pozytywnie wpływa na wynik techniczny użytkowników.

More reading from

Nowości - produkt Insly