Ubezpieczenia TUW „TUW” dostępne w Insly

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” zakończyło integrację z platformą Insly. Oferty ubezpieczeń komunikacyjnych tego Ubezpieczyciela widzą już przy kalkulacji składek agenci, którzy mają podpisane stosowne umowy. Wszystkim pozostałym, którzy będą zainteresowani oferowaniem polis TUW „TUW”, Insly pomoże w dopełnieniu formalności i szybkim uruchomieniu dostępu do webserwisu Towarzystwa.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Insly, ponieważ jest to bardzo elastyczna i przejrzysta platforma, którą preferują nasi agenci – mówi Tomasz Zawadzki, Zastępca Dyrektora Biura Sprzedaży w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”.

Insly jest firmą technologiczną i niezależnym dostawcą systemu CRM dla pośredników ubezpieczeniowych oraz kalkulatora umożliwiającego wyliczenie cen ubezpieczeń komunikacyjnych wszystkich marek obecnych na rynku. W Insly zarejestrowanych jest już ponad 16 tys. użytkowników, którzy wykonują średnio około 1,4 mln zapytań miesięcznie o składkę w średnio 10 zakładach ubezpieczeń. Insurtech jest liderem w zakresie obsługi i pomocy – średni czas pierwszej odpowiedzi zespołu na pytanie agenta wynosi 45 sekund. Badania pokazują, że 95 proc. użytkowników jest zadowolonych ze wsparcia, które otrzymują od zespołu na co dzień.

Misją Insly jest oferowanie kompletnego systemu i wsparcia dla pośredników tak, aby cały swój biznes mogli prowadzić na Insly. Kluczowa jest więc dla nich możliwość porównania ofert ubezpieczeń komunikacyjnych jak największej liczby ubezpieczycieli. Nasi użytkownicy czekali na TUW „TUW”, dlatego cieszę się z naszej współpracy, bo przynosi wartość każdej ze stron – mówi Piotr Bartos, dyrektor Insly na Polskę.

Obecność na platformie Insly jest dla ubezpieczyciela gwarancją, że jego oferta będzie przeliczona
i agent tę ofertę zaprezentuje swojemu klientowi. Dla TUW „TUW” oznacza to także dodatkowe szanse na rozwój w kanale multiagencyjnym.

 

Dla nas wartością dodaną jest szansa nawiązania współpracy z agentami pracującymi na platformie Insly, którzy jeszcze nie współpracują z TUW „TUW” – podkreśla Tomasz Zawadzki.

TUW „TUW” oferuje szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych: OC p.p.m, AutoCasco w wariancie AllRisk, Autocasco Mini,  Auto Assistance w różnych wariantach, ubezpieczenie AutoSzyby, Bezpośrednią Likwidację Szkód, a także ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażera.

Każde dodatkowe TU w Twojej ofercie, to szansa na zwiększoną sprzedaż i dostarczenie dodatkowej wartości. Chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy, to istnieje wiele możliwości i powodów, by rozpocząć rozmowę z klientem. Dostarczenie klientowi dodatkowych opcji to zaangażowanie w budowanie wzajemnych relacji, które może wyróżnić Cię na tle konkurencji, a także przynieść wymierne korzyści – wzrost satysfakcji klientów, a co za tym idzie – większe zainteresowanie i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez Twoją agencję ubezpieczeniową.

Chcesz mieć TUW TUW w Insly?