Program dla brokera ubezpieczeniowego – 10 zagadnień dotyczących wdrożenia

program dla agentów ubezpieczeniowych

Tak jak inne rodzaje biznesów, multiagencje I brokerzy mają wyspecjalizowane zadania i działania, które muszą być wykonywane regularnie.  Program dla bokera ubezpieczeniowego nie jest konieczny, ale może spowodować duży krok naprzód w kierunku skrócenia czasu, który spędzamy na czynności administracyjne. Bardzo trudne może być znalezienie odpowiedniego oprogramowania do ubezpieczeń. Jak znaleźć narzędzie  dopasowane do twoich potrzeb? Czy powinno to być oprogramowanie typu Software as a Service (SaaS)? Czy oprogramowanie zainstalowane na komputerze w lokalu?

Zrozumienie wariantów

  • Software-as-a-Service (SaaS)

Software-as-a-Service (SaaS) jest oprogramowaniem działającym w przeglądarce internetowej i utrzymywane przez zewnętrznego dostawce, dostępne za pośrednictwem internetu.
Model implementacji oprogramowania Saas zyskuje ponieważ czas , początkowe koszty, najwięcej na etapie wdrożenia, poprzez szybkość dostarczenia, niższe koszty początkowe oraz elastyczną skalowalność w gore lub w dół w zależności od potrzeb. Dostawcy Saas zapewniają również regularne utrzymanie i rozwój oprogramowania z niewielkim lub bez udziału użytkownika końcowego. Ponieważ rozwiązania Saas bazuję na licencji mają niski koszt lub brak jakiegokolwiek opłaty początkowej.
Oprogramowania deckopowe
są instalowane i utrzymywane w własnych data center i zarządzane przez wewnętrzny personel IT. Wdrożenie jest zazwyczaj zakupem łączącym się z większą inwestycją początkową,  i choc nie wymaga kosztów dodatkowych w trakcie posiadania oprogramowanie, to nadal wymaga redularnego serwisowania i utrzymywanie wydatków na depratament IT. Bardzo często utrudnione jest utrzymanie bierzącego oprogramowania w wspierwniu nowych apliakcji, integracjach i aktualizacjach.
 
Implementacja oprogramowania SaaS
Kiedy przejdziesz poprzez listę top 10 rozważań  dla implementacji oprogramowania do ubezpieczeń SaaS dla twojego biznesu, będziesz gotów to tackle software implementation head on.
Zadanie te mają pokazać, że nie ma niespodzianek podczas porosesu wdrożenia.
Kiedy implementujemy oprogramowanie do ubezpieczeń (szczególnie SaaS, gdzie Insly jest dostkonałum przykładem),
istnieje szereg procesów i zadań, które firma musi zakończyć, aby mogły skutecznie wdrożyć oprogramowanie w ramach swojej infrastruktury. Dziesięć z tych czynników i procesów są wyszczególnione poniżej.
Upewnij się, że wiesz dokładnie, dlaczego wdrażania oprogramowania do ubezpieczeń typu SaaS.
Zawsze, gdy firma wdraża nową technologię