Wybierz kraj

[WEBINAR] Jak rozpocząć skuteczną sprzedaż ubezpieczeń grupowych

Nowy rok to czas przemiany wielkich planów w rzeczywiste działania. Ilu agentów ubezpieczeniowych za cel przyjęło sobie rozwój swojej firmy i zwiększenie sprzedaży ubezpieczeń? Drogą do realizacji celu może być sprzedaż nowych produktów ubezpieczeniowych, takich jak na przykład ubezpieczenia grupowe.

W najbliższym webinarze Waldemar Poberejko z Gruplowe opowie nam jak rozpocząć skuteczną sprzedaż ubezpieczeń grupowych. W prezentacji naszego gościa padną odpowiedzi na kluczowe pytania:

 

? W jaki sposób rozpocząć pracę z ubezpieczeniami grupowymi?

? W jaki sposób zbudować produkt i gdzie postawić w nim akcenty?

? Jak wygląda rynek ubezpieczeń grupowych i w którym miejscu znajdujesz się Ty, jako profesjonalny doradca.

Jak rozpocząć skuteczną sprzedaż ubezpieczeń grupowych

? Poniedziałek, 27.01.2020

⏰ 19:00

Czas trwania: ok. 60 minut


PROWADZĄCY

waldemar poberejko ubezpieczenia grupowe

WALDEMAR POBEREJKO

Gdybym w jednym zdaniu miał opowiedzieć Ci o swoich doświadczeniach zawodowych, to bez wahania powiedziałbym: cała moja praca, sukcesy i emocje to ja i ludzie wokół: współpracownicy i klienci. Bez nich nie byłoby mnie.

Ubezpieczenia grupowe znam od podszewki. Pracowałem dla PZU ŻYCIE S.A. I KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Dbałem o bezpieczeństwo jednej z największej firm w Polsce. Uczestniczyłem w procesie wdrożenia Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz oczywiście wspierałem pracę w zakresie ubezpieczeń grupowych dla setek firm, pracodawców oraz działów kadr i księgowości.

Uwielbiam inwestowanie i fundusze inwestycyjne. Szkoliłem w tym zakresie pracowników i agentów. Odnosiłem sukcesy sprzedażowe w Generali w Departamencie Ubezpieczeń Grupowych. Skutecznie uczyłem i wprowadzałem umiejętności z zakresu ubezpieczeń pracowniczych w multiagencjach.
More reading from

Wiadomości