Proste i funkcjonalne oprogramowanie dla brokerów ubezpieczeniowych

Bez wdrażania i konfiguracji — zarejestruj się i zacznij pracować

Zarządzanie czasem i obsługa klientów w jednym, lekkim pakiecie

Insly jest aplikacją internetową, dostępną w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz się martwić o hosting, kopie zapasowe czy inne koszty związane z zarządzaniem oprogramowaniem.

Informacje o klientach i polisach dostępne z każdego miejsca

Pracuj, gdzie chcesz. Masz pod ręką, w jednym miejscu, bazę wiedzy o Twoich klientach – ich polisy, roszczenia, faktury i wszystkie inne informacje, które są ważne dla Waszej relacji. Uporządkuj wszystko dzięki łatwemu w użyciu i bezpiecznemu przechowywaniu dokumentów i danych w chmurze. Stwórz listę rzeczy do zrobienia i odzyskaj swój czas. Nasz CRM ułatwi Twoją pracę!

Roszczenia

Prosto i elastycznie: rejestruj wszelkie szczegóły dotyczące zdarzenia, roszczenia, aktualizuj statusy i płatności, przesyłaj dokumenty.

Raportowanie prowizji i sprzedaży

Wygeneruj raport za pomocą jednego kliknięcia, aby zobaczyć, jak wyglądają przypisane i opłacone składki oraz Twoja prowizja.

Cennik

Ceny są ustalane indywidualnie
w zależności od liczby użytkowników

Ceny są w pełni oparte na subskrypcji — możesz rozpocząć i zakończyć pracę z kontem w dowolnym momencie oraz powiększać i zmniejszać swój zespół użytkowników w zależności od potrzeb.

Insly tailored for your Country

In several countries Insly has made integrations with local insurers allowing you to prepare the quotes and issue policy online from Insly software. It also includes many more country specific features to make you a fully digital insurance broker.