Poznaj zespół Insly: Damian Ostrowski

Naszą misją w Insly jest zadowolenie i satysfakcja użytkowników programu dla agentów ubezpieczeniowych. To duże wyzwanie, któremu sprostać może tylko sprawnie działający zespół. To dzięki ich dużemu zaangażowaniu możemy pomóc w każdej sytuacji.
Dzisiaj przedstawiamy Damiana Ostrowskiego, który pełni funkcję Product Ownera.
Damian Ostrowski Insly

Zaczytany miłośnik gier, filmów i … kuchni meksykańskiej!

Damian dba w Insly o rozwój produktu i jego jak najlepsze funkcjonowanie. W przerwach od pracy relaksuje się przy dobrej książce… Z pewnością jednak w trakcie odpoczynku towarzyszy mu uczucie gęsiej skórki. Damian jest bowiem wielbicielem książek mistrza horroru – Stephena Kinga. – Kto nie zna ekranizacji jego opowiadania “Skazani na Shawshank”? – pyta retorycznie nasz PO.
Kiedy nie spędza czasu nad kolejnym tomem dzieła Kinga, to istnieje duża szansa, że spotkacie go na sali kinowej. Jako wytrawny kinomaniak nie przepuści żadnej okazji, by zobaczyć premierę kolejnego filmu na srebrnym ekranie.
To nie jedyne pasje członka zespołu Insly. Jak przystało na jedną z osób współtworzących oprogramowanie dla agentów ubezpieczeniowych, Damian pasjonuje się światem IT. W trakcie tygodnia pracy analizuje i testuje linijki kodu poszczególnych funkcjonalności. Po godzinach rozpoczyna swoje drugie, gamingowe życie i zacięcie rywalizuje z innymi graczami w wirtualnym świecie.
Zapytany o wymarzoną podróż bez chwili namysłu i jednym tchem wymienia USA, Japonię, Meksyk oraz Kubę. To wyjaśnia dlaczego na lunch Damian zaprosiłby Was do meksykańskiej knajpy na prawdziwe burrito albo tacos. Uważajcie na papryczki chilli 😉
Masz pytanie do Damiana? Nie czekaj – zadzwoń lub skontaktuj się z nim wysyłając email.

DAMIAN OSTROWSKI

Product Owner

damian.ostrowski@insly.com

+48 535 133 939