Od dziś podpiszesz umowę z Insly przez Internet!

W Insly przyświeca nam idea upraszczania i ułatwiania życia pośrednikom ubezpieczeniowym. Nasz program dla agentów ubezpieczeniowych pozwala efektywnie zarządzać polisami, a także automatyzować codzienne obowiązki agentów ubezpieczeniowych. Dzięki temu zyskujecie czas i pieniądze!

Nieustannie udoskonalamy nasz program i oferowane przez nas usługi. Od dzisiaj wprowadzamy możliwość podpisywania umów w formie elektronicznej. Wspierać nas będzie w tym aplikacja Autenti.

ubezpieczenia-podpisywanie-umowy-przez-internet

Czym jest Autenti?

Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez internet. Zamiast marnowania czasu i papieru, dzięki temu rozwiązaniu, podpisywanie dokumentów możliwe jest na dowolnym urządzeniu elektronicznym z dostępem do sieci, również na smartfonie lub tablecie. Autenti to połączenie podpisu elektronicznego, innowacyjnej technologii oraz środowiska prawnego w oparciu o przepisy europejskie i krajowe.

Jak działa Autenti?

Autenti upraszcza i skraca do niezbędnego minimum proces podpisywania dokumentów (minuty, najdalej godziny do zamknięcia transakcji zamiast dni) oraz obniża koszty związane z ich przygotowaniem i przesyłaniem tradycyjnymi metodami – pocztą lub kurierem (gwarantowane oszczędności przekraczają 50%). Poprzez ograniczenie zużycia papieru w działalności biznesowej jest również rozwiązaniem proekologicznym.

Przeczytaj FAQ: Podpisywanie umów przez Internet z Insly

Platforma gwarantuje swoim klientom pełną obsługę w zakresie procesu e-transakcji. Począwszy od nadania dokumentu, przez e-identyfikację, e-doręczenie, podpis elektroniczny skutkujący certyfikatem, aż po wygenerowanie linków prowadzących do płatności. Niewątpliwym atutem jest fakt, że Autenti ewidencjonuje łańcuch zdarzeń pomiędzy stronami zawierającymi umowę, a dowody umieszcza na trwałym nośniku. Na życzenie, integruje również podpis weryfikowany kwalifikowanym certyfikatem. Szyfrowanie danych gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.

https://www.youtube.com/watch?v=ywzrbBVH8JY

Autenti jest wyjątkowo skutecznym i innowacyjnym połączeniem zagadnień z zakresu podpisu elektronicznego, najnowszej, dostępnej technologii oraz prawa. Autenti stosuje rozwiązania zgodne z unijnym rozporządzeniem EIDAS, które obowiązuje od 1 lipca 2016 roku i krajową ustawą o usługach zaufania, która wdraża w/w rozporządzenie w Polsce.

Więcej informacji o Autenti znajdziecie tutaj: https://autenti.com

Oszczędzaj czas dzięki Insly przez 14 dni za darmo:

[button style=”green” float=”center” margin=”10″ size=”large” link=”https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/” target=”https://insly.pl/sprawdz-jak-dziala-insly/”]ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO W INSLY[/button]

Podobne wpisy